11o

Вшанування пам’яті загиблих Захисників України

  • 2023.12.06 16:32
    • Актуально
    • Громада
  • 127
До Дня Збройних Сил України сьогодні, 6 грудня, вшанували пам’ять загиблих Захисників України. У хвилині мовчання згадали кожного Героя поіменно…
  ????«Сьогодні сумний день. Багато наших друзів, рідних з нами немає… Це непоправна втрата. Ці хлопці – цвіт нації, які першими стали на оборону нашої держави. І поклали за ближнього свого душу й тіло. Громада завдячує бійцям-Героям, які віддали свої життя за волю та незалежність рідної України. Схиляю голову перед усіма родинами загиблих Героїв...» - зазначив перший заступник міського голови Мирослав Тихий.
   ✅Родинам полеглих вручили відзнаку «Почесний громадянин Калуської міської територіальної громади», яку, на жаль, посмертно присвоїли Захисникам України, загиблим внаслідок російської військової агресії:
????????Барничу Івану Івановичу
????????Бережницькому Ростиславу Мар’яновичу
????????Боднару Богдану Дмитровичу
????????Гелетію Михайлу Михайловичу
????????Джусу Миколі Юрійовичу
????????Кавінському Андрію Івановичу
????????Паньківу Володимиру Володимировичу
????????Паньківу Михайлу Васильовичу
????????Федоришину Василю Васильовичу.
  Час не лікує рани та сердечний біль. Ми не маємо можливості повернути загиблих оборонців України до життя. Але нам під силу висловити родинам наших полеглих Захисників шану за те, що виховали справжніх Героїв, які віддали своє життя задля мирного неба над вільною Україною.
   ????Ми пам’ятаємо. Ми шануємо. Ми не забудемо. Герої не вмирають!
Інші новини