У Міжнародний день толерантності, 16 листопада, вихованці ЗДО «Чебурашка» і «Журавлик» відвідали Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради.
Фахівці закладу у цікавій, ігровій формі, навчали діток приймати відмінності, поважати почуття інших. Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради працює уже 5 років. Тут є чотири консультанти: психологи, логопед і дефектолог. За час роботи обстежили майже п’ять сотень осіб.
Робота консультантів Центру зосереджена на проведенні комплексних обстежень дітей із особливими освітніми потребами. Після цього надають рекомендації для облаштування максимально комфортного освітнього середовища і процесу для кожної дитини. Фахівці ІРЦ також входять у групи супроводу для дітей, які навчаються за інклюзивною системою. Проводять розвиткові-корегувальні заняття для дошкільнят, які не відвідують заклади дошкільної освіти. Можливості для розвитку – поруч.
Більше – у відео.