Міський голова Андрій Найда разом з волонтерами передадуть військовослужбовцям 22 дрони, зарядні станції, шини, деякі смаколики – везе те, що необхідно на фронті. Адже найосновніше - спрямовувати усі зусилля для підтримки наших воїнів! «Скорботні звістки з фронту про загибель наших Героїв Володимира Вовка й Володимира Зеленка принесли невимовний біль у громаду. Вічна слава і пам'ять нашим полеглим Захисникам! У цей непростий час ми усі маємо гуртуватися, підтримувати наші Збройні Сили», - зазначив міський голова.
Також подякував депутатському корпусу, волонтерам, ГО «Чисті серця Калуш», підприємцям, ТзОВ «Goodvalley Ukraine» - кожному, хто долучився до організації поїздки.