Його завдання – надання психологічної, соціальної, правової та консультації домедичної допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, постраждав від домашнього насильства і насильства за ознакою статі.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Кожен зможе звернутися до психолога, юриста чи соціального працівника. При потребі соціального супроводу буде налагоджена співпраця з державними установами. Для тих, хто не має змоги прийти особисто в центр, організовуватимуться виїзди, і до постраждалих осіб в старостинські округи теж.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f555.png)
Працюватиме центр з понеділка по п’ятницю з 9:00 год до 16:00, починаючи вже з понеділка, 16 травня. Можна приходити (вул. Пушкіна,9а), або телефонувати
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
0665440105.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Куратором проєкту є правозахисниця, консультантка Фонду населення ООН Анна Карпеченкова. Анна переселилася разом із сім’єю у Калуш із Дніпра. І планує своє подальше життя пов’язати саме з нашим містом. А. Карпеченкова, як голова ГО «Пані патронеса», планує через два тижні в Калуській громаді зреалізувати проєкт з психологічної підтримки жінок, матерів та сімей, чиї рідні перебувають на фронті.
Окрім психологічної допомоги пропонує організувати заходи з вивчення культурно-історичної спадщини Прикарпаття.
«Калуш знаходиться в серці патріотичного руху України. Тому, думаю, для осіб, які вже оселилися в Калуській громаді (багато в кого й немає куди повернутися) важливо пройнятися цим духом і жити з усіма мешканцями в унісон», - зазначила пані Анна.