Компанія перемістилася в Калуську громаду через два місяці після початку війни.
Як зазначив Ігор Кузьменко, головний інженер підприємства, обладнання, яке фабрика закупила, не доїхало до Харкова, оскільки почалася війна. Його й встановили в Калуші. Наразі йде налаштування.
У Харкові підприємство займається виробництвом паперу та картону. В асортименті - крепований, для обкладинки, книжковий, газетний, офсетний, для письма, обгортковий та ін. У Калуші буде новий напрям для фабрики – виготовлення паперових пакетів саше та з ручкою.
Наразі вже працює 10 мешканців нашої громади. Планують надалі залучати ще більше робітників.
Віримо в успіх та швидку Перемогу!