У Калуші відкриють інтерактивні меморіальні дошки полеглим у російсько-українській війні Героям Ростиславу Породьку, Олегові Гудаку, Ігорю Ольховичу.
Відкриття відбудеться у понеділок, 13 травня, у ліцеї №6 (м. Калуш, вул. В. Стуса, 13). Початок о 14:00.
Ростислав Породько служив солдатом зенітно-кулеметного відділення роти вогневої підтримки військової частини. Загинув у вересні 2022 року під час вогневого контакту у Запорізькій області.
Старший лейтенант Олег Гудак був командиром стрілецького взводу стрілецької роти окремої механізованої бригади. Загинув у жовтні 2022 року у Миколаївській області.
Штаб-сержант Ігор Ольхович служив старшим техніком мінометної батареї механізованого батальйону окремої механізованої бригади. Загинув у липні 2023 року в результаті ворожого обстрілу у Харківській області.
Встановлення інтерактивних меморіальних дощок — справа ГО «Спогади крізь віки». Зісканувавши QR-код на дошці, можна детально ознайомитись із матеріалами про життя і боротьбу Героя.