2o

Робота консультативного пункту Калуського міського центру соціальних служб в жіночій консультації

  • 2022.06.28 15:47
    • Громада
    • Соціальна сфера
  • 85

          28 червня 2022 року, у рамках роботи консультативного пункту Калуського міського центру соціальних служб в жіночій консультації Пологового булинку Калуської ЦРЛ, фахівцем із соціальної роботи Василиною Кашівською, спільно з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення міської ради Світланою Млиниською, за сприяння завідуючої Жіночою консультацією Наталії Когут, було проведено інтерактивну бесіду для майбутніх матусь на тему: “Декретні виплати у зв’язку з вагітністю та пологами”.

         В ході проведення заходу, присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо особливостей оформлення декретної відпустки та декретних виплат, процедури призначення державної соціальної допомоги при народженні дитини, можливостей оформлення допомоги при народженні дитини, користуючись електронним онлайн-сервісом та подачі документів дистанційно. Майбутніх матусь ознайомили з сумами виплат у 2022 році та грошовим еквівалентом пакунку малюка, а також постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623, в якій йдеться про здійснення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей, працівниками центру соціальних служб.

        На завершення, учасники заходу отримали інформаційні буклети про психологічну підтримку, а ще – у пам’яті кожного залишилося багато корисної інформації та приємних вражень від зустрічі.

Інші новини