22o

Спільний профілактичний рейд – перевірка місць масового скупчення неповнолітніх

  • 2022.01.28 13:11
    • Соціальна сфера
  • 381

  З метою попередження негативних проявів серед дітей, виявлення порушень реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, попередження бездоглядності та правопорушень, 27.01.2022 р. службою у справах дітей організовано рейд, у якому взяли участь працівники відділу Муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій, сектору ювенальної превенції Калуського ВПГУНП в Івано-Франківській області, управління у справах сім`ї, молоді, фізкультури та спорту міської ради, центру соціальних служб, а також соціальний педагог Калуського ліцею №7.

  Під час рейду перевірено 5 магазинів продажу алкогольної та тютюнової продукції, із персоналом та адміністрацією усіх відвіданих закладів проведено роз’яснювальну роботу, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх.

  Перевірено місця масового скупчення неповнолітніх, а саме район теплотрас біля Калуського ліцею №7 та по вул. С. Стрільців. З неповнолітніми та молоддю, які перебували на теплотрасі,  проведено профілактичні бесіди,  донесено прохання не обривати покриття на трубі та берегти майно громади.  

              

Інші новини