А саме:
- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За зверненнями законних представників дітей відповідний статус надано 27 дітям;
- про надання статусу дитини - сироти;
- про охорону майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей. Розглянуто 2 звернення та надано згоду на вчинення від імені малолітніх дітей цивільно- правових угод, зокрема дарування на ім'я дітей нерухомого майна;
- про доцільність позбавлення батьківських прав. Розглянуто 2 звернення, з яких одне звернення задоволено та буде надано відповідний висновок, по одному зверненні за рішенням комісії дане питання буде розглянуто повторно на наступному засіданні комісії;
- про доцільність поновлення батьківських прав. Більшістю голосів членами комісії прийнято рішення надати висновок щодо доцільності поновлення батьківських прав матері відносно неповнолітнього сина;
- про доцільність визначення місця проживання дитини. Розглянуто два звернення, з яких по одному буде надано відповідний висновок , а друге звернення буде розглянуто повторно на наступному засіданні комісії, у зв'язку із доопрацюванням матеріалів справи;
- про відрахування з прийомної сім'ї повнолітньої вихованки, у зв'язку із закінченням навчання та припинення функціонування прийомної сім'ї. Прийнято позитивне рішення;
- про повернення на виховання та спільне проживання матері її чотирьох малолітніх дітей. За рішенням комісії розгляд даного питання перенесено на наступне засідання комісії ;
- про забезпечення прав та інтересів дітей влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, зокрема розроблення та схвалення рекомендацій;
- про забезпечення прав та інтересів дітей влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до Прикарпатського військово-спортивного ліцею;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Матеріали справи про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, статусу дитини -сироти, охорону майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей, припинення прийомної сім'ї, будуть передані на розгляд виконавчого комітету міської ради.