Стверджуючи тим самим, що наша держава – вільна, незалежна, об’єднана кольорами неба та золотих ланів.
І згинуть вороги, як роса на сонці… І гордо здійметься синьо-жовтий стяг у кожному населеному пункті, у кожному місті та селі, у кожному куточку нашої держави. Як символ сили, гордості, шани, мужності та незламності кожного, хто сьогодні боронить рідну землю. Як символ пам’яті за кожним , хто поліг у бою за волю, незалежність своєї держави.
Вище нехай здіймається синьо-жовтий стяг – наш Прапор Перемоги!
Пишаємося! Шануємо! Перемагаємо!