Сьогодні, 11 вересня, міський голова Калуша Андрій Найда зустрівся з Олексієм Кузьменком, начальником медичної служби-начальником медичного пункту військової частини, а також із Андрієм Тиновцем, водієм снайперського відділення військової частини.
- Ця зустріч стала доброю нагодою особисто подякувати та нагородити наших Захисників за самовіддану працю, високий професіоналізм, відмінне виконання службових обовʼязків, - наголосив Андрій Найда. - Щира подяка нашим незламним воїнам за мужність, захист та любов до України!