8o

Релігійна громада та громадська організація спільно проводитимуть заходи в Калуші для соціальної інтеграції ВПО до життя

  • 2023.11.16 16:45
    • Економіка
    • Все для внутрішньо переміщених осіб
  • 121
На початку жовтня цього року волонтерська ініціатива громадської організації «Молодь у дії», головою якої є Іванна Гриців, спільно з о. Ігорем Пришляком та парафією церкви Зіслання Святого Духа УКГЦ отримали підтримку комітету представників УВКБ ООН та БО" БФ Карітас Івано-Франківськ".
   ✅А сьогодні, 16 листопада, на базі ГО "Чисті серця Калуш" відбувся тренінг для ініціативної групи, яка втілюватиме програму «Ті, що ідуть по дорозі з тобою» спільноти «Молодь у дії». Заходи реалізовуватимуться в рамках проєкту "Захист внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області".
   ????Також, представники БО" БФ Карітас Івано-Франківськ" привезли засоби для навчання та відпочинку: матеріали для практичних робіт, акустичну систему, кавові машини. Організатори ініціативи очікують ще на фліпчарт, сенсорний килимок та ін.
  ????Заходи, які спрямовані на соціальну інтеграцію переселенців до життя в громаді, відбуватимуться впродовж двох місяців у трьох групах місцевих мешканців та ВПО: жінок, віком 35-50 років, підлітків (11-15 років) та дітей (6-10 років).
  Для наймолодших проведуть мистецькі майстер-класи, для підлітків - арт-терапевтичні активності. Для жінок зорганізують зустрічі за методикою біосугестивної терапії та майстерки.
  ❗А вже в цю суботу на парафії Зіслання святого духу УКГЦ діти виготовлятимуть вервички.
   ????Для участі у заходах телефонувати: 0993770370 (Іванна).
Інші новини