Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення, і зв’язку.
Важливість праці цих людей у воєнний час зростає у рази. Постійні виклики ставить перед ними і невпинний розвиток технологій. Щодня працівники радіо, телебачення і зв’язку забезпечують оперативне отримання, висвітлення новин, ситуації на фронті, інформацію про потенційну небезпеку і досягнення наших Захисників. Завдяки їхнім знанням і зусиллям не переривається комунікація у нашому війську, і спілкування між близькими чи рідними людьми, які перебувають далеко. Тому, без сумніву, працівники цієї галузі тримають інформаційний фронт!
Щиро вітаємо із професійним святом! Здоров’я і гарного настрою! Добрих новин, творчих ідей, професійних успіхів, приємних людей поруч! Нехай якомога швидше надійде новина про Перемогу!