Сьогодні під час пленарного засідання п’ятдесят шостої сесії Калуської міської депутати підтримали звернення Ради підприємців при виконавчому комітеті до Президента України, Прем’єр-міністра та Голови Національного банку щодо підтримки та сприяння в забезпеченні розвитку зовнішньоекономічних зв’язків суб’єктів господарювання України.
Дане звернення зумовлене тим, що Нацбанк планує обмежити термін повернення валютної виручки з 180 до 90 днів. До початку великої війни ця норма становила360 днів. В разі прийняття такого рішення Національним банком багато експортерів втратять свої ринки збуту, особливо – у віддалених країнах. Це призведе до зменшення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Іншим рішенням депутати погодили проєкти Меморандуму про співпрацю та Грантової угоди з громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)