30 листопада на пленарному засіданні 56 сесії Калуської міської ради присвоєно, на превеликий жаль, посмертно звання «Почесний громадянин Калуської міської територіальної громади» Захисникам України, загиблим внаслідок російської військової агресії:
Іванові Барничу;
Ростиславові Бережницькому;
Богданові Боднару;
Михайлу Гелетію;
Миколі Джусу;
Андрієві Кавінському;
Володимиру Паньківу;
Михайлові Паньківу;
Василеві Федоришину.
Ще раніше звання «Почесний громадянин Калуської міської територіальної громади» було присвоєно 101 Герою, які віддали своє життя за волю та незалежність України.
Пам’ятаємо! Шануємо! Дякуємо!