Наприкінці квітня на пленарному засіданні міської ради вже розповідали про те, що Калуська громада ввійшла в топ-100 лідерів цифрової трансформації України. Цей рейтинг визначили у Міністерстві цифрової трансформації України у співпраці з Фондом «Східна Європа» за підтримки швейцарської конфедерації.
А вже на початку травня Міністерство цифрової трансформації порадувало нас ще однією чудовою новиною про те, що Калуська громада стала переможцем конкурсу «Розумна громада». Цю новину опублікували на порталі «ДІЯ» у розділі «Цифровізація в Україні». https://hromada.gov.ua/post/peremoga-kaluskoyi-gromadi-v-konkursi-ta-cifrovii-osvitnii-prostir
Головне з цього досягнення – це те, що міська рада має змогу отримати безоплатний аудит від головного експерта компанії FDI Ukraine, індивідуальний план розвитку Smart City та індивідуальний план упровадження рішень.