25o

У Тужилові відкрили інтерактивну дошку Герою Ігореві Лавріву 

  • 2024.05.20 16:10
    • Громада
  • 68

Сьогодні у Калуській громаді відкрили інтерактивну меморіальну дошку ще одному Герою – Ігореві Лавріву.

Скорботна громада зустрілася на подвір’ї Тужилівського ліцею, щоб вшанувати світлу постать Захисника, Почесного громадянина нашої громади Ігоря Лавріва. 

На фасаді навчального закладу, де здобував освіту полеглий Воїн, з’явився інтерактивний пам’ятний знак, що нагадуватиме кожному, яка гірка плата за свободу. 

Ігор Лаврів став до боротьби з підступним окупантом з перших днів повномасштабного вторгнення. Головний сержант служив командиром першого штурмового відділення – командиром машини другого штурмового взводу штурмової роти військової частини. Захисник був мужнім і відповідальним бійцем, дисциплінованим і надійним. 

На жаль, Україна втратила вірного сина, патріота, волелюбного Воїна. Герой загинув 15 січня на Донеччині під час мінометно-артилерійського обстрілу, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. 

Староста села, родич полеглого Захисника Василь Лазар та директор Тужилівського ліцею Іван Живачівський щирими словами згадали, яким був Ігор Лаврів та підкреслили, що тепер він янгол-охоронець для своїх рідних, близьких, для України. 

Вічна пам'ять та слава Ігорю Лавріву! Вічна пам'ять та слава всім Героям, які стали до лав Небесного Війська та тепер охороняють рідну Україну з неба. 

Нагадуємо, розробка та встановлення інтерактивних дощок Героям – справа ГО «Спогади крізь віки».

Інші новини