Незважаючи на постійну бойову готовність та постійну загрозу з боку противника завжди є місце святу. Так і зараз відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Захисників і Захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.
Святкування в польових умовах проходять у відповідності до бойової обстановки: немає музики, натовпу, повітряних кульок, святкових концертів та довгих промов. Є тільки бойове братерство, степовий вітер та віра в Перемогу.
З нагоди свят та за високий професіоналізм відбулось нагородження особового складу 79 ОБ ТрО. Сьогодні не тільки чоловіки, але й жінки, які проходять військову службу та воюють за нашу незалежність, стоять пліч-о-пліч в шерензі на отримання відзнаки.
Нагороди, отримані в бойових умовах, назавжди закарбуються в пам’яті.
Вітаємо наших Захисників та дякуємо за мужність і незламність!