9o

Проєкт "БОЙКІВСЬКА СІЛЬ: стежками історії солевидобування" успішно пройшов експертне оцінювання

  • 2021.04.13 15:40
    • Громада
    • Туризм
  • 981
На початку року Калуська, Долинська та Новицька територіальні громади об’єдналися для спільної подачі грантової заявки на участь в конкурсному відборі від Українського культурного фонду за ЛОТ1.Культура.Туризм.Регіони загальним бюджетом 1 030 000,00 грн.
    Для написання гранту головними спеціалістами загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яною Думенко та відділу з питань інвестицій та міжнародної діяльності управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктором Павлівим було здійснено ряд виїзних робочих зустрічей до Долинської територіальної громади щодо детального обговорення умов конкурсу, змісту аплікаційної заявки та складання кошторису.
 Наприкінці січня було підготовлено та подано проєкт "БОЙКІВСЬКА СІЛЬ: стежками історії солевидобування" на розгляд конкурсної комісії Українського культурного фонду.
  На меті реалізації проекту є створення культурно-туристичного маршруту "Бойківська сіль" з залученням громад Калуша, Долини та Новиці з ціллю відновлення та збереження історичних цінностей щодо видобування солей на даних територіях; відновлення та поширення відомостей серед мешканців про основні осередки солеваріння та солевидобування на територіях сучасних ТГ; розробка та видавництво карти маршруту та брошури з історичними відомостями про основні локації маршруту; відновлення туристичних локацій – криниць з метою популяризації історичної спадщини.
10.02.2021 року пройдено етап технічного відбору. Аплікаційний пакет документів відповідав технічним критеріям відповідно до п.6.1.1. Порядку проведення конкурсного відбору та передався на оцінку експертам відповідної експертної ради Фонду.
Сьогодні отримано схвалення від УКФ щодо проходження експертного оцінювання.
Загальний відгук: проєкт відповідає пріоритетам програми "Культура. Туризм. Регіони". Проєктом передбачене створення нового культурно-туристичного маршруту, актуального для регіону та потенційно привабливого для туристів.
    Сильні сторони проєкту:
1. Висока актуальність та значний потенціал розвитку ідеї створення нового культурного маршруту.
2. Наявність сталих партнерств з органами місцевого самоврядування, які в подальшому будуть підтримувати новостворений маршрут.
3. Проєкт гарно структуровано, наявна система індикаторів яка дозволяє відслідковувати прогрес в реалізації.
4. Команда проєкту гарно збалансована, має достатній рівень компетенції для реалізації запланованих заходів.
Наступні етапи – переговорні процедури та підписання грантової угоди.
Інші новини