На виконання доручення міського голови Андрія Найди в кабінеті заступника міського голови Богдана Білецького відбулася нарада по питаннях дитячих майданчиків, які розташовані на території громади.
У нараді взяли участь представники управління житлово-комунального господарства, відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій, управління комунальної власності, управляючої компанії та Калуського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".