7o

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для 7 000 українських агровиробників на весняну посівну 2024

  • 2023.11.01 11:23
    • Сільське господарство
  • 286

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР https://www.dar.gov.ua/ ) у розділі “Доступні програми” - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 року.

Подача заявок триватиме з 1 по 14 листопада 2023 року. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства;
  • відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га - по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.

Підтримка виробництва сільгосппродукції посилить локальну та глобальну продовольчу безпеку. А також, сприятиме стійкості всього аграрного сектору України, зберігаючи його потенціал для розвитку економіки країни.

Детальніша інформація за посиланням: https://minagro.gov.ua/news/programa-usaid-agro-nadast-mineralni-dobriva-dlya-7000-ukrayinskih-agrovirobnikiv-na-vesnyanu-posivnu-2024

Інші новини