Частина села вже тривалий час чекає на завершення будівництва водогону ІІІ черги. І буквально перед початком війни у нас був чіткий план поетапного будівництва системи централізованого водопостачання (в лютому 2022 року ми про це повідомляли). Відповідні служби отримали доручення – провести топографічну зйомку, укласти з людьми договори сервітуту, виготовити проект детального планування тощо.
На сьогодні це питання знову на порядку денному у виконкомі Калуської міської ради – перший заступник міського голови Мирослав Тихий провів робочу нараду, щоб якнайшвидше відновити розпочату роботу. В ході розмови з учасниками зустрічі виокремлено низку першочергових питань, вирішення яких доручено окремим виконавцям. Передовсім це стосується виготовлення нової проектної документації на будівництво третьої черги водогону з урахуванням напрацьованого на сьогодні матеріалу.