Міський голова Андрій НАЙДА:
"Про роботу штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону в нашій громаді виконання нашими комунальниками запланованих заходів ми інформуємо періодично.
А сьогодні зупинемося на одних з пріоритетних напрямків роботи, які спрямовані на
упередження аварій та
готовність до оперативного відновлення теплопопостачання в разі необхідності, бо ризики виникнення позаштатних ситуацій, передовсім через збройну агресію, насправді, очевидні.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
1. Ліцей № 1;
2. Спортивний манеж ДЮСШ управління освіти;
3. Ліцей № 3;
4. п/к «Мінерал»;
5. Коледж культури та мистецтв.
Всі ці пункти забезпечуватимуться теплом від твердопаливних котлів і завжди напоготові будуть ще й генератори. Все необхідне уже придбано.
Щодо забезпечення мешканців (у разі необхідності)
питною водою – то тут розроблено вже алгоритм її довезення до споживачів: укладено договір на використання цистерни, визначені резервні джерела.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Уважно стежимо за перебігом підготовки до опалювального сезону
«Філією "Калуська ТЕЦ" ТЗОВ "КОСТАНЗА". Щодо підготовки самих мереж, то ми уже про це інформували (КП «Калуська енергетична компанія» разом з «Філією «Калуська ТЕЦ» ТЗОВ «Костанза» вже приступили до гідрологічних випробовувань системи).
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Щодо забезпечення теплоелектроцентралі паливом, то це питання також вирішується позитивно. Але ми мусимо розуміти, що і тут ризики можуть виникнути через непередбачуваність військових дій. Тому мешканцям нашого міста, які залишились на централізованому опаленні, теж слід подбати
про альтернативні джерела тепла про всяк випадок.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Разом з тим –
це тільки частина з цілої низки заходів, які реалізуються у нашій громаді з метою якісної підготовки до опалювального сезону. Про решту рботи, зокрема про підготовку дорожнього господарства до зими, інформуватимемо й надалі."
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)