27 грудня у Калуші відбулась фінальна зустріч в рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який реалізується Центром інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Про творення безпечного освітнього простору в екстремальних умовах сьогодення говорили представники шести територіальних громад: Брошнів-Осадської, Верхнянської, Войнилівської, Долинської, Новицької і Калуської. Загалом проєктом, який стартував у жовтні, було охоплено 738 педагогів із 41 закладу загальної середньої освіти. І реалізовували його працівники КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Калуської міської ради". Тренерами виступили: директорка установи Наталія Пукіш, психологиня Іванна Гриців, консультанти Іванна Валько та Світлана Раскевич. До фінальної зустрічі долучились керівники управлінь та відділів освіти, директори навчальних закладів та центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інспектори Калуського РУ ГУ ДСНС, лідери учнівського самоврядування.
Учасників зібрання привітала заступниця Калуського міського голови Надія Гуш. Вона, зокрема, зазначила: «Безпечне середовище – це не лише укриття. Це дуже широкий спектр чинників: здорове харчування, пожежна безпека, аптечки, дотримання будівельних норм, капітальні і поточні ремонти, технічний нагляд тощо. Створити безпечне середовище без фінансів – неможливо. І ми, як посадові особи, маємо забезпечити ці кошти у кошторисі... Також співпрацюємо в цьому напрямку з благодійниками», - наголосила кураторка освітньої галузі Калуської територіальної громади.
В ході зустрічі відбулись дві панельні дискусії: «Безпека дитини: хто відповідальний?» і «Хто такий безпечний дорослий?» Присутні акцентували на різних компонентах безпечного освітнього середовища (психологічному, фізичному, інформаційному), з’ясовували рівні відповідальності різних гравців на полі забезпечення безпеки в освітньому просторі, опрацьовували й відпрацьовували алгоритми дій у випадку різних надзвичайних ситуацій, креативно презентували напрацювання щодо компонентів безпеки. На завершення 62 учасники проєкту з усіх шести громад, які пройшли 20-годинний цикл тренінгів, отримали сертифікати про курс та комплекти навчальних подарунків для свої закладів. Кординатором заходу виступила директорка ЦПРПП Наталія Пукіш.
- Прес-центр
- Новини
- Оголошення
- Трансляції
- Відео медіацентру "КМГ"
- Фото
- Рубрики новин
- Актуально
- Громада
- Анонси
- Ваканcії
- План заходів
- Житлово - комунальне господарство
- Управляючі компанії
- Соціальна сфера
- Надзвичайні ситуації
- Центр надання адміністративних послуг
- Плани роботи
- Економіка
- Сільське господарство
- Комунальна власність
- Земельні відносини
- Транспорт
- Охорона здоров'я
- Освіта
- Дозвілля
- Культура
- Архітектура
- Туризм
- Спорт
- Міжнародна співпраця та побратимство
- Participation in grant projects and programs (Участь в грант
- Старостинські округи
- Держпродспоживслужба
- Епідемічна ситуація
- Служба 101 інформує
- Податкова інспекція інформує
- Консультації з громадськістю
- «Гарячі» телефонні номери
- Як заповнити електронну декларацію
- Стратегія розвитку
- Калуський районний відділ філії ДУ "Центр пробації"
- Муніципальна інспекція інформує
- Відповіді на звернення Калуської міської ради
- Як діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій
- Все для внутрішньо переміщених осіб
- Безоплатна правова допомога
- Звіт міського голови
- Герої не вмирають
- Теплопостачання
- Калуський районний відділ ДУ
- Медіацентр "КМТ"
- Для військовослужбовців та їхніх сімей
- Запобігання та протидія домашньому насильству
- Міська рада консультує
- Безпритульні тварини