Щиро вітаю релігійні громади та настоятелів Української Греко-Католицької церкви Святого Архистратига Михаїла села Яворівка (о. Ігор ГАВРИЛІВ) та Храму Святих Апостолів Петра і Павла села Пійло (о. Василь МАЛЯРЧУК) із храмовим святом – Днем пам’яті Святих Апостолів Петра і Павла!
Апостоли Петро і Павло - учні Ісуса Христа, які після Воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу. Тож нехай життєвий шлях та вчинки Апостолів будуть прикладом твердої віри та дороговказом у житті, а це величне свято наповнить серця світлими почуттями віри, надії і любові.
Бажаємо Божої опіки та благодаті, нехай Господь почує усі ваші молитви у цей складний час випробувань, і нехай назавжди буде благословенна наша рідна Україна!
Міський голова Андрій НАЙДА