Сьогодні міський голова Андрій Найда та його заступниця Надія Гуш привітали калушанина Назарія Левицього, триразового чемпіона Дефлімпійських ігор, з такими важливими ПЕРЕМОГАМИ! Це визначні досягнення для Назарія і для всієї Калуської громади!
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
У бразильському місті Кашіас-ду-Сул 15 травня завершилися XXIV літні Дефлімпійські ігри. Змагання тривали 2 тижні. Калушанин Назарій Левицький став найкращим на трьох дистанціях зі спортивного орієнтування: спринт, естафета-мікс та чоловіча естафета.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Три золоті медалі, три найкращі результати у світі! Пишаємося неймовірними досягненнями !
Дякуємо батькам, які сприяли фізичному розвитку дитини, тренеру Миколі Коченюку, який зумів розвинути здібності та допоміг юному чемпіону повірити в свої сили! Надзвичайно важлива і підтримка друзів: членів ГО «Калуш біжи», Калуської спеціалізованої школи, в якій колись навчався спортсмен (директор Світлана Дзундза), які теж прийшли привітати нашого чемпіона.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Це перші змагання спортсмена такого рівня. Назарій виконав норматив на Заслуженого майстра спорту. А звання «Майстер спорту» чемпіон отримав ще раніше, після високих результатів на Всеукраїнських змаганнях та чемпіонаті Європи. Каже, що готовий навіть брати участь в Олімпійських іграх!
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Бажаємо і далі рухатися тільки вперед, ставити нові цілі і впевнено їх досягати!
Україна перемагає!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)