9o

При Українській Греко-Католицькій церкві Святого Архистратига Михаїла з 08 по 14 серпня організовано літній дитячий табір «Канікули з Богом»

  • 2022.08.15 14:32
    • Культура
  • 80

При Українській Греко-Католицькій церкві Святого Архистратига Михаїла з 08 по 14 серпня організовано літній дитячий табір «Канікули з Богом», який відвідало понад 100 учасників.
Головною тематикою табору цьогоріч стало гасло «З Україною в серці». Діти Калуської громади мали можливість приймати участь у дослідницьких, розвиваючих та патріотичних іграх і квестах, спортивних змаганнях, у форматі живих зустрічей та зустрічей онлайн спілкуватися із священнослужителями на цікаві теми, займатися арттерапією, живописом, духовно збагачуватися та навчатися жити за Господніми Законами. Закінчився табір поїздкою на Скелі Довбуша і відвідуванням Гошівського монастиря.
Діти та їхні батьки висловлюють слова вдячності митрофорному протоієрею о.Михайлу Бігуну, настоятелю храму о.Івану Бігуну і священнослужителям УГКЦ Святого Архистратига Михаїла за турботу, опіку та за чудово-пізнавальний літній відпочинок.

Інші новини