Представники місцевих і регіональних медіа «проінспектують» життя Калуської громади в умовах війни.
Участь у престурі бере 21 особа із 13-и засобів масової інформації. Захід зініційований Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України.
Після спілкування із міським головою Андрієм Найдою медійники відвідають низку об’єктів, які презентують зріз життя нашої громади в умовах війни. Це – релоковані підприємства, заклади для ВПО, відділення медичної реабілітації у лікувальних установах громади, а також місцеві волонтерські ініціативи і підприємства, які у критичний час знайшли можливість продовжувати роботу і розвиватися.
Сподіваємося, що приклад Калуської громади буде показовим для інших громад Прикарпаття і України.
Гостям бажаємо цікавого, змістовного і плідного перебування на Калущині. Упевнені: читачі, слухачі і глядачі отримають багато якісного інформативного контенту про надійну тилову громаду.