Впродовж останніх 9 місяців триваючого повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну на наших сторінках у соціальних мережах ми неодноразово повідомляли про шахрайські дії щодо виманювання у мешканців громади коштів, нібито на підтримку ЗСУ, від імені посадових осіб міської ради.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
Принагідно, закликаємо усіх - перевіряти інформацію, яку повідомляють у різних джерелах, не передавати свої персональні дані невідомим особам, а молодших мешканціа громади - допомогти своїм старшим, родичам, знайомим чи сусідам не стати жертвами недобросовісних людей, ознайомивши їх з цією інформацією.