Денний інтерактивний оздоровчий табір «Мінерленд», організований ПК «Мінерал» спільно із ГО «Чисті серця Калуш» діятиме при ПК «Мінерал». Як зазначила директорка Алла Терещенко, учасники табору матимуть цікаві, насичені активностями, освітні, краєзнавчі, оздоровчі заняття у нашому місті. Заплановані піші та автобусні екскурсії цікавими об’єктами громади.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![????????????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f467.png)
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Релокований із Донеччини садок «Kids Unі» пропонує табір для дітей 6-10 років «Літо без гаджетів». Перша зміна табору вже триває. Але є можливість долучитися до наступних.
Долучити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до оздоровлення та відпочинку можна і через участь у проєкті Міністерства соціальної політики України за посиланням: