У часи, коли наша нація бореться за свою свободу та незалежність, роль патріотичного виховання дітей та юнацтва стає особливо важливою. Тож військово-патріотична гра «Джура» на сьогодні надзвичайно актуальна. Це не просто змагання, а ціла система виховання стійкості та мужності, лідерських якостей, командного духу та дисципліни.
Ця традиційна гра вже стала для молоді Калуської громади улюбленою. Тож сьогодні, 4 червня, на старті зустрілися 11 команд. З них - 9 із закладів освіти Калуша та 2 команди з Голинського та Боднарівського ліцеїв. Упродовж 3 днів учасники віком від 15 до 17 років будуть проходити різноманітні випробування.
Організатори змагань – управління освіти та управління молоді та спорту Калуської міської ради.
Бажаємо всім учасникам витривалості, згуртованості та успіхів. Пам’ятайте, що гра «Джура» - це не лише про перемоги та поразки. Це про єднання, про взаємодопомогу, про те, щоб бути частиною чогось більшого.
Більше фотографій за посиланням: