Маємо у громаді надзвичайно потужну і чисельну волонтерську спільноту.
Складно знайти вид допомоги, яку не могли б надати калуські люди доброї волі. Від автівок – до дитячих малюнків і солодощів, по всій лінії фронту.
У неформальній атмосфері поспілкувалися про актуальні питання, спільні для всіх представників цієї спільноти. Така комунікація – важлива, адже вона згуртовує, допомагає генерувати нові ідеї і обмінюватися досвідом, служить добрим психологічним розвантаженням.
Сприятимемо комфортній, плідній роботі волонтерів у нашій громаді!
Закликаємо усіх підтримувати волонтерські ініціативи. Адже саме на їхньому рахунку – не одне збережене життя, здоров’я, вагомий вклад у Перемогу України!