22o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

 • 2024.05.28 17:56
  • Громада
  • Архітектура
 • 76
 1. Повна назва документу державного планування:

Внесення змін до Генерального плану с. Мостище Калуського району Івано-Франківської області.

          В звіті СЕО проведена оцінка впливу видів діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території села Мостище на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування:

Калуська міська рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проєкту державного планування і оприлюднення його шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 19.01.2024 року, заява розміщена на двох дошках оголошень публічних місць у с. Мостище та на дошці оголошення автобусної зупинки у с. Мостище 26.01.2024року. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки внесена до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки 26.01.2024, реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 26-01-4491-24.
  • Способи участі громадськості:
 • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2, управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

 vam_kmr@ukr.net

      Зауваження та пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису до управління архітектури та містобудування Калуської міської ради. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

 • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування, звітами про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документів державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. vam_kmr@ukr.net
 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документів державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

      Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Внесення змін до Генерального плану с. Мостище Калуського району Івано-Франківської області» оприлюднений на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 28.05.2024 року https://kalushcity.gov.ua/news?c=468&page=1. Строк громадського обговорення та консультування становить не менше 30-ти днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 29 червня 2024 року включно.

 

Приєднані файли

Інші новини