8o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Біласа і Данилишина в м. Калуші Івано-Франківської області

  • 2021.08.31 16:10
    • Архітектура
  • 92

1. Повна назва документа державного планування:

  Проект детального планування території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Біласа і Данилишина в м. Калуші Івано-Франківської області.

   звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Калуська міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 24.05.2021 року. Публікація повідомлення в газеті «Нафтохімік» - 03 вересня 2021 року, газета «Вікна» - 03 вересня 2021 року.
  • Способи участі громадськості:
  • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2 управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

  • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net
  • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

  • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

  Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Біласа і Данилишина в м. Калуші Івано-Франківської області оприлюднено на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 01.09.2021 року (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya). Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 05 жовтня включно.

 Звіт про стратегічно-екологічну оцінку впливу проекту детального планування  території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Біласа і Данилишина в м. Калуші Івано-Франківської області

Інші новини