14o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,079 га (кадастровий номер 2610400000:26:006:0143) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Височанка в м. Калуш Івано-Франківської області»

 • 2024.04.24 11:20
  • Архітектура
 • 55
 1. Повна назва документу державного планування:

«Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,079 га (кадастровий номер 2610400000:26:006:0143) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Височанка в м. Калуш Івано-Франківської області»

   В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування:

Калуська міська рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту державного планування і оприлюднення його шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 04.05.2023 року. Способи участі громадськості:
 • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2, управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

 vam_kmr@ukr.net

 • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування, звітами про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документів державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. vam_kmr@ukr.net
 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документів державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,079 га (кадастровий номер 2610400000:26:006:0143) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Височанка в м. Калуш Івано-Франківської області» оприлюднений на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 23.04.2024 року https://kalushcity.gov.ua/news?c=468&page=1. Строк громадського обговорення та консультування становить не менше 30-ти днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 25 травня 2024 року включно.

 

Звіт

Інші новини