18o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детального плану території для будівництва модульної котельні в районі вул. Б. Хмельницького, 18 в м. Калуші Івано-Франківської області»

  • 2023.08.24 15:14
    • Архітектура
  • 198

  1. Повна назва документу державного планування: «Детальний план території для будівництва модульної котельні в районі вул. Б. Хмельницького, 18 в м. Калуші Івано-Франківської області»

  В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування: Калуська міська рада.
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

Дата подання заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаних проекту державного планування і оприлюднення його шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 21.07.20223 року. Способи участі громадськості:

Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2, управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

 vam_kmr@ukr.net

  • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування, звітами про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документів державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. vam_kmr@ukr.net
  • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

  • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документів державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

      Звіт про стратегічну екологічну оцінку: «Детального плану території для будівництва модульної котельні в районі вул. Б. Хмельницького, 18 в м. Калуші Івано-Франківської області» оприлюднений на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 25.08.2023 року (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya). Строк громадського обговорення та консультування становить не менше 30-ти днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 24 вересня 2023 року включно.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Інші новини