7o

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення Калуської міської ради «Про місцеві податки і збори»

  • 2021.04.09 15:24
    • Економіка
    • Оголошення
  • 307

Калуська міська рада повідомляє про оприлюднення  проєкту рішення Калуської міської ради « Про місцеві податки і збори» та аналіз його регулятор-ного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст  проєкту рішення. Відповідно до статей 10, 12, 265-268, 291-300 Податкового кодексу України від 02.12.2010року № 2755-VI із змінами  та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №483 « Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Калуська міська рада пропонує встановити на території Калуської міської територіальної громади такі місцеві податки та збори: 1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 2. Транспортний податок. 3. Єдиний податок. 4. Туристичний збір. 5. Збір за місця для паркування транспортних засобів.

 Розробник регуляторного актууправління економічного розвитку міста Калуської міської ради

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77300, Івано – Франківська обл., м. Калуш, вул. Шевченка,6, тел. (03472) 65220 Електронна  адреса: pidpr-vo@ukr.net

Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу (АРВ): проєкт регуляторного акту проєкт рішення Калуської міської  ради «Про місцеві податки і збори»  та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Калуської міської ради https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/analiz-regulyatornogo-vplivu в розділі, а також з текстом проєкту та АРВ можна ознайомитися у начальника відділу підприємництва, стратегій та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, що знаходиться у приміщенні управління економічного розвитку міста міської ради  (м. Калуш, вул. Шевченка,6, другий поверх, каб.3).  

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднаньз 09.04.2021 до 17 год.15 хв. 12.05.2021 року.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у електронній чи  письмовій формі і подаються начальнику відділу підприємництва, стратегій та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради.

Громадське обговорення проєкту рішення міської ради «Про місцеві податки і збори» відбудеться 12.05.2021 року о 16.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх. 

 

Управління економічного розвитку міста міської ради

Інші новини