5o

Відкрили меморіальні дошки загиблим Героям Андрію Піхманцю та Сергію Марченку

  • 2024.02.22 16:31
    • Громада
  • 91

Сьогодні на фасаді Калуського ліцею № 7 відкрили інтерактивні меморіальні дошки полеглим Захисникам Сергію Марченку та Андрію Піхманцю.

Молоді, сповнені відваги та хоробрості стояли на захисті рідної землі, даючи гідний відсіч ворогові. В обох попереду було ще ціле життя, але війна миттєво обірвала їх долі…

Андрій Піхманець був призваний до лав ЗСУ у листопаді 2022 року. Виконуючи з честю військовий обов’язок, служив головним сержантом стрілецького взводу в/ч А7091. Загинув 29-річний Герой під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Невське на Луганщині.

Матрос Сергій Марченко служив водієм-механіком, помічником кулеметника роти морської піхоти 501-го ОБМП. Поліг у бою під час потужного артилерійського обстрілу біля населеного пункту Водяне на Бахмутському напрямку на 29 році життя.

На відкритті зустрілися згорьовані родини Захисників, їх однокласники, друзі, учні та вчителі школи, небайдужі калушани. Разом віддали шану воїнам, згадавши їх у молитві, згадавши теплим словом та у хвилині болючої тиші. 

Уже 17 випускників Калуського ліцею № 7 полягли в боях за Україну.

Інтерактивні дошки – справа ГО «Спогади крізь віки», слугуватимуть доброю згадкою про життєвий шлях і боротьбу Воїнів. Бо пам'ять про Героїв має жити в серцях кожного українця, майбутні покоління мають знати яка велика ціна свободи. До слова, подати заявку на створення цифрового пам’ятника можна за посиланням https://qr-c.cc/zayavka/ 

Молимо Господа, щоб перестала проливатися кров наших Захисників. Полеглі воїни з неба продовжують охороняти рідну землю. І ми перед ними у вічному боргу.

Світла пам'ять та слава Героям!

Інші новини