Вихідними у Калуші відбулася благодійна виставка «Тепло сердець».
У експозиції – 200 малюнків та близько сотні сувенірів 40-а вихованців Творчої майстерні Центру Художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради.
Частину робіт можна було придбати. Організатори відзвітували про виручені кошти.
«Загалом було зібрано 6 тисяч гривень. З них 2 тисячі гривень перераховано 3-й танковій бригаді на придбання пікапа, а 4 тисячі – 3-й окремій штурмовій бригаді, — підсумовують організатори. — Висловлюємо щиру вдячність маленьким митцям та усім, хто долучився до доброї справи».
Творча майстерня Центру художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді навчає діток живопису декоративно-прикладному мистецтву, різним напрямкам творчої роботи і мислення. Із дітками працює відома калуська художниця Ольга Чолінська. Вона має вагомі власні доробки, а її вихованці – переможці численних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.