В останній день осені у Калуському ліцеї №1 був проведений благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ. До заходу активно долучилися учні, батьки та працівники закладу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
«Смаколики, якими мали можливість поласувати діти, були різноманітними та вишуканими», - зазначили організатори благодійного заходу. – «Та найголовніша мета - збір коштів для військовослужбовців».
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ліцеїсти торгували 38 тис 281 грн 50 коп. Кошти спрямують на підтримку аеророзвідки Української Добровольчої Армії (УДА).
Солодощі та теплі речі бійцям підготували та відправили учні та батьки 6-б класу. Учні початкових класів передали малюнки, листи та сувеніри-обереги.