Творчість, енергія, оптимізм, патріотизм — це все про калуську молодь. Це все втілено сьогодні, 25 травня, у «Молодіжному кварталі», який розкинувся біля ПК «Мінерал».
Проєкт зорганізували з нагоди Дня міста. І це — вже другий івент такого штибу від Молодіжної ради при Калуські міській раді. Він — благодійний. Донати і частину від виручених на ярмарку і майстер-класі коштів передадуть на допомогу Українському війську.
Там можна:
- смачно поїсти;
- послухати живу музику;
- відпочити;
- купити крафту;
- взяти участь у майстер класах.
Саме творчо-ярмаркова зона привабила найбільше відвідувачів. Там продавали гончарні вироби, прикраси, розписані і плетені сумки, картини. Усе — ексклюзивне, виготовлене власноруч місцевими майстрами.
Можна було долучитися і до майстер-класів із:
- гончарства;
- живопису;
- ліногравюри;
- розпису зрізу книги;
- виготовлення прикрас.
Виступали Євгенія Андріїв і дует «Consonance».
«Молодіжний квартал» — не просто успішний молодіжний проєкт у громаді. Але це і цікаве комфортне місце для зустрічей, розвитку і спілкування. Тому є всі надії, що він відкриватиметься надалі. Для всіх — хто молодий за паспортом і не тільки.