5o

Калуська громада попрощалася із полеглим Захисником Миколою Стефанишиним

  • 2024.03.02 16:27
    • Актуально
    • Громада
    • Герої не вмирають
  • 115

 Герой народився 8 квітня 1987 року в багатодітній сім’ї. Зростав і проживав у ж\м Хотінь.

   Навчався у Калуській школі №9. Згодом здобував освіту оператора комп’ютерного набору у ВПУ №7. Деякий час перебував за кордом на роботі, а повернувшись у рідне місто працював на пекарні, де й познайомився зі своєю дружиною Ольгою. У шлюбі народилася донька Марія. Був добрим сім’янином, мав багато друзів, любив та поважав своїх рідних. У 2017 році переніс важку втрату – помер батько.

  У листопаді 2023 року Микола Стефанишин став на захист України. Без вагань та сумнівів, щоб боронити рідну землю від підступного ворога. У телефонних розмовах з рідними завжди з гордістю говорив, що виконує свій військовий обов’язок із захисту Батьківщини від ненависного ворога. Так повелося, що чоловіки в цій родині міцні духом. Бо і рідний брат Героя – Андрій із перших днів повномасштабного вторгнення бореться за вільну Україну.

   Микола Стефанишин гідно та віддано служив навідником зенітно-кулеметного відділення зенітно-ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини. На превеликий жаль, 27 лютого виконуючи бойове завдання у Запорізькій області Герой загинув. Війна відібрала у нас ще одного волелюбного Воїна.

   Щирі співчуття рідним і близьким полеглого Захисника. Ми завжди із вдячністю будемо пам’ятати про його жертовний подвиг, любов до України та прагнення волі для свого народу.

  Вічна пам'ять і слава Героєві Миколі Стефанишину! 

Інші новини