Проєкт Меморандуму про економічне партнерство та співробітництво між Запорізькою міською територіальною громадою та Калуською МТГ погодили сьогодні, 30 листопада, депутати під час 56-ї сесії Калуської міської ради.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Проєкт Меморандуму про економічне партнерство та співробітництво між Запорізькою міською територіальною громадою та Калуською МТГ погодили сьогодні, 30 листопада, депутати під час 56-ї сесії Калуської міської ради.