Калуська громада вже багато років опікується підшефною військово-морською частиною Збройних Сил України, що в Очакові. Їм ми сприяли в підтримці до війни, і з початком повномасштабного вторгнення продовжуємо закривати усі їхні запити.
"Днями до нас навідався військовослужбовець цієї частини, наш калушанин, Ростислав Ковальчик та передав для громади подяку від командування за допомогу. А ще разом ми поставили підписи з побажаннями на прапорі для військових, який символізуватиме те, що наша підтримка й надалі буде продовжуватися!
Дякуємо за захист! Віримо в Перемогу!" - міський голова Андрій Найда.