25o

На фасаді Калуського ліцею №5 встановили інтерактивну дошку Герою Володимиру Паньківу

  • 2024.05.20 14:02
    • Громада
  • 93

На фасаді Калуського ліцею №5 відкрили та освятили пам’ятну дошку Герою Володимиру Паньківу.

Розділити біль втрати та віддати данину пам’яті нашому Захисникові на подвір’я рідної школи Героя зібралися рідні, друзі, учні, вчителі, однокласники та побратими.

Володимир Паньків, 1969 року народження, служив старшим радіотелефоністом артилерійської батареї артилерійського дивізіону 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». На жаль, рівно два роки тому воїн помер внаслідок травм, отриманих у боротьбі за волю та незалежність України.

Присутня на заході заступниця міського голови Надія Гуш подякувала батькам та учителям за виховання Героя. Зазначила, що незважаючи на стан здоров’я, Володимир Паньків став у ряд з іншими Захисниками боронити рідну землю. Бо Україна була для нього понад усе! 

Батько Героя поділився: «Ми ніколи не були засмучені його поведінкою. Завжди робив правильні висновки. Радісний, усміхнений. Всередині нього жила дуже сильна любов». 

«Ми будемо пам’ятати», - говорили побратим Володимир Гаврилюк та директор ліцею Мирослав Кусень. 

Лист у вічність підготували для Героя учні закладу. А ще багато слів вдячності за жертовність в ім’я майбутнього України.

Встановлення інтерактивних меморіальних дощок полеглим Героям – ініціатива, яку реалізовує ГО «Спогади крізь віки». Зісканувавши QR-коди на дошках, можна отримати більше інформації про життя і подвиг Героїв.

Більше фотографій за посиланням:

https://www.facebook.com/share/rTD5a9tV7gt3tCZh/

Інші новини