Калуські плавці здобули у Коломиї 14 медалей на дев‘ятьох

• 2023.11.27 15:02
    • Спорт
  • 140
У суботу, 25 листопада, у Коломиї відбувся традиційний щорічний турнір з плавання «Карпатська осінь». На нього прибули близько 290 учасників зі всієї України.
   Команда спортсменів, які займаються на відділенні плавання ДЮСШ «Сокіл», показали гарні результати і сильний характер.
  - Наша команда складалася із 23-х юних спортсменів. Із них шестеро – уперше їхали на змагання, бо почали займатися плаванням тільки з початку цього навчального року.
   Це для них був цінний досвід, де вони змогли подолати хвилювання і гідно виступити, — розповідає тренерка відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» Катерина Долаврук. — Змагалися на дистанціях 50, 100, 200 метрів комплексом, а також в естафеті 4Х50 вільним стилем. Як тренер, я дуже задоволена результатами, які демонструють ні плавці. Не зважаючи на складну минулу зиму, ми зберегли високий рівень.
   У естафетному плаванні старші, і молодші калуські плавці посіли високе 4-е місце, здобувши низку медалей.