Фізичні вправи на свіжому повітрі приносять радість, а багатьом людям повертають здоров’я.
Спортивно-оздоровчі заняття проводяться для підопічних Територіального центру соціального обслуговування на свіжому повітрі навіть впродовж зими. Адже розширюючи коло спілкування, з’являється можливість розширити і коло друзів.
Усім нам щастя, здоров’я у прийдешньому Новому Році! Щасливого Нового року та веселих Свят!