![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Перший заступник міського голови Мирослав Тихий привітав та подякував настоятелю Церкви Стрітення Господнього УГКЦ отцю Михайлові Бойчуку й парафіянам за єдність та духовну працю і вручив сертифікат. Дерев'яний храм є один із найстаріших у Калуші і був зведений 125 років тому.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Після недільної Божественної Літургії церковне подвір'я заполонили і діти, і дорослі. Підгірянські газдині та майстрині пропонували
домашню випічку, вироби ручної роботи та ще багато цікавих й потрібних речей, у які вклали свою душу. Була й патріотична фотозона, де кожен охочий міг приміряти бойове оснащення наших воїнів.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Загалом, громада мікрорайону не вперше вже проводить благодійні заходи на підтримку ЗСУ. Цього разу їх мета - придбати тепловізор для підгорецьких бійців.
Щира вдячність за згуртованість, за переможну синергію!