Скорботний день у Калуській громаді. Мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув солдат Олександр Костюк.
Воїн був призваний на військову службу по мобілізації 15 березня 2023 року. Саможертовно служив телефоністом-лінійним наглядачем відділення зв’язку взводу зв’язку механізованого батальйону.
Висловлюємо співчуття родині полеглого нашого Захисника. Схиляємо голови у глибокій вдячності за подвиг в ім’я майбутнього України та у скорботній молитві.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)