Досягнення пенсійного віку – не єдина причина звернутися до місцевого підрозділу Пенсійного Фонду України.
Тут також ведуть облік осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, право на пільги, а також отримувачів житлових субсидій. Діє низка послуг для громадян передпенсійного віку. Також Фонд проводить профілактику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, перевіряє обґрунтованість видачі, продовження листків непрацездатності тощо. Для зручності людей і якості послуг у відділі обслуговування громадян №7 ГУ ПФУ в Івано-Франківській області громадян облаштовано комфортний сервісний центр.
Коли і кому звертатися у місцеве відділення ПФУ – його керівниця Наталія Костюк – у відео.